Biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie organizowanymi przez nas wykładami otwartymi (kilkanaście tysięcy zgłoszeń rocznie) oraz liczne uwagi dotychczasowych uczestników organizatorzy postanowili wprowadzić następujące uregulowania:

 1. Podstawową zasadą będzie możliwość udostępnienia wykładów otwartych jak największej liczbie uczestników (szkół). Realizację tego celu uniemożliwia dotychczas stosowana zasada pierwszeństwa zgłoszeń. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc (Auditorium Maximum oraz dwa audytoria satelitarne) szkoły będą zgłaszać chęć uczestnictwa w wykładach poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego
  (na stronie internetowej wykładów otwartych: www.wo.amu.edu.pl). Prośby o rezerwację miejsc na wykłady/ścieżki zwiedzania wysyłane mailem lub zgłaszane telefonicznie nie będą uwzględniane. Informacja o zapisanych szkołach jest widoczna na stronie Zgłoszenia zakładka Zgłoszenia). 

 2. Zgłoszenia te zostaną szczegółowo przeanalizowane przez organizatorów, tak, aby umożliwić udział w wykładach jak największej liczbie osób (i szkół). Informacja o wstępnym zakwalifikowaniu grupy z danej szkoły, przyznanej liczbie miejsc i auli, będzie widoczna na stronie Przyznane miejsca zakładka Zgłoszenia). 

 3. Rezerwacja przyznanych miejsc w Auditorium Maximum jest odpłatna w wysokości 3 złotych od każdej osoby. Opłaty można wnosić dopiero po otrzymaniu potwierdzenia wstępnej rezerwacji (liczba miejsc oraz wskazanie audytorium). Informacje te bedą dostępne po zalogowaniu. Opłata powinna być dokonana jak najszybciej. 

 4. Rezerwacja miejsc w Audytoriach im. prof. S. Szczeniowskiego (aula A) i prof. A. Piekary (aula B), do których wykład jest transmitowany, jest bezpłatna. Zainteresowanym słuchaczom umożliwimy bezpośrednie obejrzenie doświadczeń i pokazów wykonywanych w trakcie wykładu w Auditorium Maximum, zaraz po jego zakończeniu. 

 5. Należy koniecznie potwierdzić chęć udziału w każdym z wstępnie zakwalifikowanych wykładów. Miejsca przyznane, a nie potwierdzone, będą podlegały ponownemu rozdziałowi, zatem warto systematycznie sprawdzać komunikaty o dostępności miejsc na poszczególne wykłady. Aktualne listy uczestników (nazwy szkół) z potwierdzeniami wpłat i zgłoszeń będą dostępne na stronie internetowej (po zalogowaniu). 

 6. Opłaty rezerwacyjne należy przesyłać na subkonto Wydziału Fizyki UAM (wyłącznie po uprzednim potwierdzeniu rezerwacji przez organizatorów) z dopiskiem "wykłady otwarte" i wykład za który dokonywana jest wpłata. Np. wykłady otwarte-październik, co oznacza rezerwację wykładu "Woda, entropia i zycie..." - prof. dr hab. Michała Kurzyńskiego. UWAGA: Począszy od X edycji zmianie ulega numer subkonta, wpłaty dokonywane na stare subkonto nie będą uwzględniane!

Przed opłacaniem miejsc na AMAX prosimy upewnić się czy miejsca na tej auli zostały Państwu przydzielone.

Odbiorca: Wydział Fizyki UAM

Bank Zachodni WBK S.A.
77 1090 1362 0000 0000 3601 7903

z dopiskiem: MPK 522000, cel Z00000133, wykłady otwarte - /miesiąc/. 

UMIESZCZENIE NUMERU SUBKONTA JEST KONIECZNE!!!!

 1. Opłat wniesionych bez uzgodnienia z organizatorami NIE ZWRACAMY!!! 

 2. Potwierdzenie przelewu opłaty rezerwacyjnej należy okazać przy wejściu na wykład oraz przesłać wcześniej pocztą elektroniczną - w przeciwnym razie rezerwacja nie zastanie uznana.
 1. Istnieje możliwość wystawiania faktur za rezerwacje miejsc po zakończeniu całego cyklu wykładów 

 2. Rezerwacja miejsc dotyczy również opiekunów grup.

Wszelkich dodatkowych informacji i wyjaśnień - związanych z wpłatami - udzielał będzie: 
Pan mgr Tadeusz Wołejko (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Adres: Wydział Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza
Umultowska 85, 61-614 Poznań
tel: (61) 829 5032
fax: (61) 829 5155

Zgłoszenia przyjmujemy
wyłącznie poprzez formularz zapisów.

Przypominamy, że nie przyjmujemy
zgłoszeń przez telefon ani e-mail.

zapisy 2019/2020

WYKŁADY OTWARTE 2019-2020

KALENDARZ

« Październik 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Początek strony